Klacht: beltegoed weg na bevriezen tegoed

k_geluk op 02 december 2019 over Simpel in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Simpel has resolved this complaint
Klacht opgelost op 27 februari 2020
Reactie van het bedrijf:

Geachte K. Geluk, U heeft op 20 november 2019 een klacht ingediend via klacht.nl. Mijn collega heeft uw klacht in behandeling genomen en opgelost. Echter staat de klacht nog als '' in behandeling''. Zou u zo vriendelijk willen zijn om...

Bedrijf Simpel
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 2 december 2019

Een ouder dient een klacht in namens zijn 10-jarige zoon, die een prepaid SIM-kaart van Simpel heeft. De prepaid service is stopgezet, waardoor de zoon niet meer bereikbaar is, wat tot verdriet heeft geleid. Na contact met de klantenservice blijkt dat het beltegoed van de jongen verloren is gegaan.

Mijn Klacht:

Geachte heer, mevrouw,

Graag wil ik een klacht indien namens mijn zoon Boris. Boris, 10 jaar oud, heeft februari 2018 een
prepaid SIM kaart gekocht van Simpel. Het telefoonnummer van de SIM kaart is 06 xxxxxxx, ICC yyyyyy.

Afgelopen zomer bleek in eens dat Boris niet meer kan bellen en gebeld kan worden. In zoektocht naar de oorzaak daarvan, bleek dat de prepaid service van Simpel is stop gezet. Hoewel mijn zoon
wel een aantal sms-jes hier over had ontvangen, heeft hij het stopzetten van prepaid en de gevolgen
daarvan niet ingezien (Boris is 10 jaar oud). Nu is Boris niet meer bereikbaar en daar is hij erg
verdrietig over!

Onlangs heb ik contact gehad met iemand van de klantenservice van Simpels en die vertelde mij dat
het beltegoed van Boris weg is en er niets meer aan gedaan kan worden. Volgens de laatste sms die
Boris heeft ontvangen ‘is het tegoed bevroren’.

Hoewel ik begrijp dat de dienstverlening van tijd tot tijd wijzigt, vind ik het niet terecht dat het beltegoed (ik verwacht een bedrag van €5 a €10) zomaar weg is. Graag wil ik Simpel daarom vragen Boris’ beltegoed te vergoeden door het aan mij over te maken op rekening zzzzzzzzz.

Van het resterende beltegoed kan ik voor Boris een nieuwe prepaid kaart kopen. Het ongemak van een nieuw 06 nummer is dan voor Boris’ een wijze les.

Boris en ik rekenen op uw begrip en spoedige reactie.

Gewenste Oplossing:

Graag wil ik Simpel daarom vragen Boris’ beltegoed te vergoeden door het aan mij over te maken op rekening zzzzzzzzz.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Simpel over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Simpel in behandeling genomen

Bericht van Simpel

6 jaren geleden - Beste K. Geluk, Wat vervelend om te lezen dat uw zoontje zijn tegoed kwijt is. Het spijt mij te horen, dat Boris hier verdrietig over is. Per 1-8-2019 is Prepaid bij ons gestopt. Dit zou inderdaad de oorzaak zijn geweest dat hij niet meer kon bellen. Je geeft aan dat Boris wel enkele sms berichten en e-mails had ontvangen over het stopzetten van prepaid, maar ik kan begrijpen dat hij de gevolgen daarvan niet heeft ingezien. Het is echter echt niet mogelijk dat ik dit voor u terug kan draaien. Ik hoop dat hij ondanks dat het niet teruggedraaid kan worden, de jaren dat Boris bij Simpel is geweest, met veel plezier gebruik heeft gemaakt van zijn prepaid abonnement. Met vriendelijke groet, Anique

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Simpel een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Simpel

Heeft op 27 februari 2020 om 14:51 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Alle klachten die gemeld zijn door k_geluk
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie