Klacht: Simkaart gekregen ipv beltegoed

R. van der Graaf op 18 mei 2017 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 18 mei 2017

Een klant heeft op 19 april beltegoed gekocht bij Kruidvat, maar ontving in plaats daarvan een simkaart. Bij het proberen op te waarderen op 5 mei ontdekte de klant de fout en vroeg Kruidvat om een oplossing, zoals het retourneren van de simkaart en het terugkrijgen van het geld. De klant ontving op 10 mei een reactie van Kruidvat.

Mijn Klacht:

Mijn zoon heeft op 19 april bij Kruidvat Stationsstraat in Almere Stad beltegoed gekocht. Normaal kopen we het beltegoed online, dit keer is hij naar de winkel gegaan.
5 mei wilde hij zijn beltegoed opwaarderen. Naar toen bleek, heeft hij geen beltegoedbon gekregen, maar een simkaart.
Aan deze simkaart heeft hij natuurlijk niets, want hij heeft al een 06-nummer van Kruidvatmobiel.

5 mei (direct nadat wij er achter kwamen dus) heb ik bovenstaande naar Kruidvat gemaild, met de vraag wat mijn zoon nu kan doen. Kan hij de simkaart teruggeven en zijn geld terugkrijgen? De verpakking heeft hij 5 mei pas open gemaakt om op te waarderen…. En ik heb de opmerking gemaakt dat het duidelijk moge zijn dat er in de winkel een fout is gemaakt….

Daar kwam 10 mei de volgende reactie op van Kruidvat:
U geeft aan dat uw zoon beltegoed heeft gekocht bij onze winkel aan de Stationsstraat in Almere. Echter blijkt dit geen beltegoed te zijn, maar een simkaart. Ik kan mij voorstellen dat dit vervelend is. Graag geef ik u een reactie.
Helaas kan ik u niet helpen. Wij kunnen de simkaart niet opnieuw verkopen en nemen ze niet retour.
Ik begrijp dat u liever een ander antwoord had ontvangen, wel reken ik op uw begrip.
Ik wens u een fijne dag.

Daar heb ik 11 mei weer op gereageerd:
Hallo klantenservice Kruidvat,
Ik heb geen begrip voor jullie antwoord.
JULLIE maken een fout in de winkel (simkaart geven ipv beltegoed) en daar is mijn zoon de dupe van. Hij heeft duidelijk om BELTEGOED gevraagd en NIET om een simkaart.
Natuurlijk begrijp ik dat jullie de simkaart niet meer kunnen verkopen en dat het jullie beleid is een simkaart niet terug te nemen. Maar dat neemt niet weg dat ik WEL vind dat jullie in dit geval coulant kunnen zijn omdat er aan jullie kant een fout is gemaakt.
Het moet toch mogelijk zijn dat als ik jullie het 06-nummer, sim-nummer en de pukcode van deze simkaart geef, jullie deze de-activeren en daarna het geld, al dan niet in de vorm van beltegoed, aan mijn zoon teruggeven?
Ik hoop op een positieve reactie van jullie.

Helaas…. Dezelfde avond een reactie terug van Kruidvat:
Hartelijk dank voor uw reactie.
Ik begrijp absoluut uw frustratie en onbegrip.
Helaas kan ik u niet anders antwoorden dan al eerder is gedaan.
Wij kunnen de simkaarten niet terugnemen en uw zoon op een andere manier voorzien van beltegoed.
Ik wens u desondanks een prettige avond,

Hierna is er geen contact meer geweest met Kruidvat. In overleg met zoon besloten om de klacht hier neer te zetten in de hoop dat dat wat oplevert.

Gewenste Oplossing:

Zoon en ik zijn tevreden als er een compensatie komt. Hetzij dat het geld teruggestort wordt op zijn rekening, hetzij dat hij een Kruidvat-beltegoedbon of Kruidvat-cadeaubon krijgt. Wij zijn zelfs al tevreden als hij een deel van het bedrag terugkrijgt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM