Klacht: Opgelicht

ReneHU op 20 februari 2013 over Shannon sieraden in de categorie Internetshops - Sieraden en horloges

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Shannon sieraden has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 20 februari 2013

Een klant heeft in december 2012 een armband besteld en betaald bij Shannon sieraden, maar heeft sindsdien niets meer vernomen van de webshop. De klant voelt zich opgelicht en zoekt naar informatie over de eigenaar om het betaalde bedrag terug te vorderen.

Mijn Klacht:

Heb in december 2012 ook een armband besteld en betaald.
Netjes een bericht gekregen dat de order in behandeling was en binnen 5 dagen uitgeleverd zou worden.
Tot op heden niks meer vernomen van die webshop en ben dus opgelicht.

Weet iemand wie deze persoon is of een telefoon nummer of naam ?
Zodat ik mijn geld terug kan halen ?

Gewenste Oplossing:

Armband leveren of mijn geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Shannon sieraden

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Shannon sieraden over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Shannon sieraden nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM