Klacht: Quigg Stoomkoker DG 2010.14

[email protected] op 04 mei 2016 over Sertronics B.V. in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 4 mei 2016

Een consument heeft een Quigg stoomkoker DG 2010.14 gekocht bij ALDI, maar deze werkte niet meer na anderhalf jaar. Ondanks de garantie van drie jaar, ondervond de consument problemen met het bereiken van de klantenservice via de aangegeven contactgegevens, die onjuist bleken te zijn. Uiteindelijk kreeg de consument via een andere bron een correct adres voor het indienen van het garantieformulier en de originele aankoopbon.

Mijn Klacht:

Op 06-09-2014 heb ik bij de ALDI een Quigg stoomkoker DG 2010.14 gekocht voor een bedrag van 24,99 euro met 3 jaar garantie tot 06-09-2017.
Door een ondefinieerbaar defect werkte deze eind februari 2016 niet meer.
Het telefoonnummer op de garantiepapieren gaf geen enkele aansluiting.
De het vermeldde e-mailadres “[email protected]” werd als verkeerd gemeld.
De vermeldde site “www.hup-service.be” gaf geen enkele andere GOEDE adres of telefoonnummers
Bij de ALDI verkregen telefoonnummer was ook niet goed.
Een door een andere site verkregen telefoonnummer bracht iets meer informatie.
In het telefonisch gesprek werd mij een adres opgegeven waar ik mijn ingevulde garantieformulier, bankrekeningnummer + de originele rekening naar toe moest sturen. Er zou dan een vergoeding gestort worden of een nieuwe stoomkoker gestuurd worden.
Op 08-03-2016 heb ik deze papieren opgestuurd.
Tot op heden heb ik geen enkele reactie van Sertronics Quigg mogen ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Als ik 24,99 euro op mijn bankrekening heb ontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Sertronics B.V.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Sertronics B.V. nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten