Mijn Klacht:
Geachte heermevrouw,
Tot mijn verbazing ontving ik onderstaand bericht van u over een account dat ik bij u zou hebben.
Ten eerste vind ik het bijzonder vreemd dat uw bericht in het Engels is opgesteld en ten tweede blijkt het onmogelijk om in te loggen of een wachtwoord in te stellen. Daarnaast vraag ik mij af of uw klantenbestand en alles wat daarmee te maken heeft, zoals service en klantvriendelijkheid, volledig geautomatiseerd is en dus nooit door medewerkers persoonlijk wordt gecontroleerd en gelezen. Dit gezien mijn eigen negatieve ervaringen.
Vanaf oktober 2018 wacht ik op een telefoontje vanuit uw filiaal te Eindhoven, nadat mij dit tot 2 keer toe door de dienstdoende medewerkster telefonisch was beloofd. In eerste instantie was ik naar uw filiaal te Zwijndrecht gegaan om mijn hoortoestellen na te laten kijken maar op advies van de medewerker daar heb ik (uiteindelijk) 3 nieuwe hoortoestellen geprobeerd. Deze brachten steeds weer geen enkele verbetering, ondanks beloften van de medewerker, integendeel zelfs. Ten einde raad heb ik daarna uw filiaal Eindhoven gebeld, omdat ik daar door Dieuwert altijd heel goed geholpen ben. Helaas heeft hij me nooit teruggebeld, wat voor mij erg teleurstellend was.
Tot mijn verbijstering ontving ik destijds wèl een Ervaringsonderzoek-mail over mijn ervaring met de audicien, alsook m’n nieuwe hoortoestel, dat ik dus helemaal niet had! Ik heb dit gemeld op het vragenformulier, ook dat de audicien kontakt met mij kon opnemen en daarnaast heb ik ook nog eens via uw website mijn onvrede over uw dienstverlening kenbaar gemaakt. Ook hier nooit meer iets op vernomen.
Ik vraag me echt af of u met al uw klanten zo slecht omgaat. Hoewel ik betwijfel of u deze keer mijn mail wèl zal lezen en beantwoorden, verzoek ik u in ieder geval mijn NAW gegevens incl. mailadres uit uw adressenbestand te verwijderen.
Tonny van Bergen
Alblasserdam
Gewenste Oplossing:
Als ik een fatsoenlijk en persoonlijk antwoord krijg


