Klacht: Te laag overvliegende toestellen

HelenaPerez op 31 maart 2017 over Schiphol in de categorie Luchthavens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Schiphol
Categorie Luchthavens
Status Open
Datum 31 maart 2017

Helena Perez uit Bergen NH heeft geklaagd over vliegtuigen die te laag overvliegen tijdens hun landing op de polderbaan. Ze merkt op dat ze zelfs de cockpit van een Boeing 737 kan zien en verwijst naar een KLM-captain die pleit voor hogere aanvliegbewegingen. Perez vraagt om aandacht voor deze kwestie.

Mijn Klacht:

Ter hoogte van Bergen NH, komen momenteel 31 maart 10:30 de vliegtuigen veel te laag aangevlogen om te landen op de polderbaan.ik kan bv de ramen van de cockpit zien van de Boing 737 .. . Van een KLMcaptain die zich al jaren inzet voor een hogere aanvliegbeweging, weet ik dat dit anders kan . Graag uw aandacht hiervoor m vr gr Helena Perez

Gewenste Oplossing:

Hogere aanvliegroute

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Schiphol

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Schiphol nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM