Klacht: Annuleringskosten betalen terwijl men niet de Opl. Verpl. niv. 4 doet bij Scheidegger, officele startdatum zou zijn in April 2014

tanja64 op 10 december 2013 over Scheidegger Opleidingen in de categorie Opleiding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Scheidegger Opleidingen has resolved this complaint
Klacht opgelost op 31 december 2013
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben mevrouw Alberding gesproken en zijn tot een oplossing gekomen.

Categorie Opleiding
Status Opgelost
Datum 10 december 2013

Een klant van Scheidegger Opleidingen uit zijn onvrede over het betalen van annuleringskosten van €285, ondanks dat hij tijdig per e-mail had aangegeven af te zien van de opleiding Verpleegkunde niveau 4, die in april 2014 zou starten. Hij vindt het onterecht om kosten te moeten betalen voor een opleiding waar hij zich nog niet mee bezig heeft gehouden en beschouwt dit als geldklopperij. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Eigenlijk vind ik het een gehele rare situatie dat men annuleringskosten moet betalen á €285,= terwijl men ruim van te voren aangegeven hebt per mail om af te zien van de Opl. Verpl. niv. 4 startdatum April 2014. Wat ik wel kan begrijpen is al men al met de opleiding bezig bent en er dan mee wil stoppen dat je dan annuleringskosten moet betalen 10% van de totale kosten. Ik vind dit geld klopperij !!!!!!

Gewenste Oplossing:

De annuleringskosten á €285,= niet betalen dat zou ik een betere oplossing vinden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Scheidegger Opleidingen over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Scheidegger Opleidingen in behandeling genomen

Bericht van Scheidegger Opleidingen

12 jaren geleden - Beste mevrouw Alberding, In uw voorgaande klacht waarin u ons vraagt om de annuleringskosten in termijnen te betalen, zijn wij akkoord gegaan met uw voorstel. Uw verzoek om de totale kosten kwijt te schelden, komt dan ook onverwacht. Om de klacht met u te bespreken, hebben wij verschillende malen telefonisch contact gezocht. Aangezien wij u nog niet hebben gesproken, verzoeken wij u vriendelijk contact met ons op te nemen. U kunt ons bereiken op telefoonnummer, 035-7121992. Met vriendelijke groet, Scheidegger Opleidingen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Scheidegger Opleidingen een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Scheidegger Opleidingen

Heeft op 31 december 2013 om 15:03 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben mevrouw Alberding gesproken en zijn tot een oplossing gekomen.

Alle klachten die gemeld zijn door tanja64
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM