Klacht: Robs grote tuinverbouwing

Zwaaihaak65 op 14 juli 2018 over SBS 6 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf SBS 6
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 14 juli 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik en mijn vrouw kijken van het begin al huis en tuin ,toen nog met Rob en Nico wij gingen er speciaal voor zitten en hieden er Zaterdag rekening dat huis en tuin kwam.maar de laatste tijd toen de interieur adviseuzen is vervangen vinden wij er niets meer aan die meid met der piep stem verselijk.ook heeft Rob ineens verstand van gordijen en aankleding.Dus wij kijken niet meer dat programma jammer was zo leuk

Gewenste Oplossing:

Waneer de de adviseuzen weer terug komt.en Rob weer met de tuin bezig en als hij het niet kan i.v.m met leeftijd moet hij er maar mee stoppen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over SBS 6

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over SBS 6 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM