Klacht: Reclame tijdens kinderfilm

KHAELOS84 op 04 augustus 2018 over SBS 6 in de categorie Omroepen

SBS 6 klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf SBS 6
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 4 augustus 2018

Tijdens een kinderfilm op SBS 6, specifiek op 4 augustus, werd er een reclame voor de film "The Mummy Returns" uitgezonden. De indiener van de klacht vraagt zich af of het gepast is om dergelijke reclames te tonen tijdens een kinderfilm en verzoekt om hier aandacht aan te besteden.

Mijn Klacht:

Op zaterdag 4 augustus kwam er een reclame voor de film the mummy returns op TV, dit was tijdens de film van Winnie de pooh.

Ik vind dat hier wel naar gekeken mag worden wanneer er zoiets wordt getoond tijdens een kinderfilm.

Gewenste Oplossing:

Geen enge stukken tussen kinderfilm

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM