Klacht: Ontzettend irritante onderbreking

Yorrin op 16 december 2016 over SBS 6 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf SBS 6
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 16 december 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Erg vervelend dat jullie langere films onderbreken voor iets ontzinnigs als shownieuws… ik huur nog liever een film dan dat ik halverwege onderbroken word over het privéleven van O.a Gordon of het nieuwe relatiedama van de van der Vaartjes… denk dat ik hierbij voor half Nederland spreek..

Gewenste Oplossing:

Wanneer jullie ontzinnige programma's afspelen als een los iets, en niet tussen een film door waardoor je mensen praktisch gezien dwingt om deze totaal oninteressante dingen te zien.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over SBS 6

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over SBS 6 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM