Klacht: Achtergrondmuziek te hard

Anneke den Haan op 07 december 2017 over SBS 6 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf SBS 6
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 7 december 2017

Een kijker van SBS 6 heeft geklaagd over de te harde achtergrondmuziek tijdens programma's zoals Undercover Boss. Deze muziek verstoort de gesprekken, zowel in omgevingsgeluiden als in stille ruimtes, waardoor het moeilijk is om de inhoud te volgen. De klager vraagt het bedrijf om hier in de toekomst rekening mee te houden.

Mijn Klacht:

Programma”s zoals Undercover boss bevatten vaak gesprekken in de buitenlucht of op de werkvloer; tijdens deze gesprekken die al verstoord worden door omgevingsgeluiden wordt er ook achtergrondmuziek weergegeven hierdoor kunnen wij het gesprek vaak niet goed volgen. Dit komt overigens ook voor bij gesprekken in ruimten zonder omgevingsgeluiden. Wij ervaren dit als zeer storend en onnodig. Het zou prettig zijn als u daar in het vervolg rekening mee wilt houden.

Gewenste Oplossing:

Als de achtergrondmuziek tijdens gesprekken veel minder luid is of verdwijnt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over SBS 6

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over SBS 6 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM