Klacht: achtergrond muziek wordtsteeds vaker voorgrond muziek

riakalksma op 19 februari 2016 over SBS 6 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf SBS 6
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 19 februari 2016

Een kijker heeft aangegeven dat de achtergrondmuziek in steeds meer realityprogramma's op SBS 6 te luid is, waardoor de gesproken tekst moeilijk te verstaan is. Deze situatie wordt als zeer irritant ervaren en de kijker vraagt om verbetering.

Mijn Klacht:

kunnen jullie hier wat aan doen, in steeds meer reality programma’s is de muziek zo hard dat je de spraak niet meer kunt volgen, dit is zeer iritant

Gewenste Oplossing:

als de achtergrond muziek ook echt achtergrond muziek is

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over SBS 6

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over SBS 6 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM