Klacht: Sanoma negeert al mijn mails mbt beeindiging Flow

Pip en Pim op 16 maart 2012 over Sanoma in de categorie Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 19 maart 2012
Reactie van het bedrijf:

Het abonnement Flow is opgezegd.

Bedrijf Sanoma
Categorie Media
Status Opgelost
Datum 16 maart 2012

Een klant heeft op 1 december 2011 zijn abonnement op de Flow opgezegd, maar ontving geen bevestiging van deze opzegging, ondanks meerdere rappelberichten. Na het indienen van een klacht via de website en het stornieren van een recent afgeschreven bedrag, kreeg de klant wel een reactie, maar blijft de communicatie over de opzegging uit. De klant ervaart de gang van zaken als zeer klantonvriendelijk en is erg ontstemd.

Mijn Klacht:

Op 1 dec 2011 heb ik de Flow via mail opgezegd. Omdat ik geen reactie kreeg heb ik dit nog 2 maal rappel gestuurd. Ik kreeg van een onderzoeksburo een mail om mee te doen aan onderzoek Flow. Ik heb aangegeven dat ik dat niet wil maar eindelijk een bevestiging van mijn opzegging wil. Zij mailden wel keurig terug dat ze dit door hadden gegeven aan de klantenservice van Flow. Na nog niets gehoord te hebben heb ik via de site een klacht ingediend. Daar ook niets van gehoord. Wel werd vorige week abonn geld van mijn rekening geschreven. Dat het ik gestorneerd. Kreeg ik vandaag mail dat ik alsnog moet betalen. Hier reageren ze dan weer wel op. Ik vind de gang van zaken hoogst klantonvriendelijk en ben zeeeeer ontstemd.

Gewenste Oplossing:

Mijn abonnement beeindigen zoals verzocht en geen nota meer sturen. Dus met terugwerkende kracht!

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Sanoma in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Sanoma een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Sanoma

14 jaren geleden - Het spijt mij te lezen dat u een klacht heeft over uw opzegging voor het tijdschrift Flow. Uw klacht wordt door de Klantenservice in behandeling genomen. Zij zullen contact met u opnemen. Met vriendelijke groet, Sanna Sanoma Media Netherlands B.V.

Sanoma

Heeft op 19 maart 2012 om 13:40 geantwoord

Geboden Oplossing:

Het abonnement Flow is opgezegd.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM