Klacht: te veel betaald

herst000 op 24 augustus 2021 over SAFS Sanitair & Onderhoud in de categorie Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 24 augustus 2021

Een klant van SAFS Sanitair & Onderhoud heeft op 23 augustus een monteur ingeschakeld voor het verhelpen van opstoppingen. De klant vindt de kosten van 690 euro voor een halfuur werk onredelijk en vraagt om een gedeeltelijke terugbetaling.

Mijn Klacht:

gisteren 23 augustus had ik een monteur om mijn opstoppingen te verhelpen,voor werk van 30 minuten vind ik te veel 690 euro ,dat kan niet volgens de woning stchting,ik wil een gedeelte van mijn geld terug.

Gewenste Oplossing:

ik ben niet te vreden met bedrag wat ik betaald heb 690 euro is te veel,dus een gedeelte van mijn geld wil ik graag terug

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over SAFS Sanitair & Onderhoud

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over SAFS Sanitair & Onderhoud nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door herst000
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM