Klacht: Dubbele betaling bij onboard bestelling

Vindaloo op 29 oktober 2018 over Ryanair in de categorie Vliegmaatschappij

Ryanair klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ryanair
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 29 oktober 2018

Er is een klacht ingediend over dubbele betalingen tijdens een vlucht van Ryanair. Een passagier betaalde twee keer voor consumpties aan boord, omdat de eerste transactie niet leek te zijn gelukt, en ontdekte later dat beide bedragen waren afgeschreven. Daarnaast ontving de passagier geen wisselgeld na een contante betaling op de retourvlucht.

Mijn Klacht:

Bij bestelling van consumpties aan boord (vlucht FR7473 EIN-POR op 21-10-2018) betaalde ik per creditcard. In eerste instantie leek de betaling niet gelukt dus toen werd mij gevraagd de tansactie (a 13,50) nog een keer te doen. Bij thuiskomst blijkt het bedrag wel 2 keer te zijn afgeschreven! Op de retourvlucht (FR7472 POR-EIN op 28-10-2018) betaalde ik contant een rekening van EUR 12,50 met 20 EUR, maar het wisselgeld van 7,50 heb ik nooit gekregen!

Gewenste Oplossing:

Bij retour van het te veel betaalde bedrag a EUR 22,-

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM