Klacht: The Bold and the Beautiful The Beginning

LauraBlok op 02 januari 2018 over RTL 8 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf RTL 8
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 2 januari 2018

Een kijker van RTL 8 uit zijn onvrede over het stopzetten van de serie "The Bold & The Beautiful - The Beginning", die vervangen wordt door "McLeod's Daughters". De klager vindt het onbegrijpelijk dat de serie is beëindigd, vooral omdat de oude afleveringen veel kijkers positief beïnvloedden.

Mijn Klacht:

In aansluiting op alle andere klachten over het stopzetten van The Bold & The Beautiful – The Beginning, dien ik hierover ook een klacht in. De serie wordt vervangen door ‘McLeod’s Daughters’. Echt onbegrijpelijk. Was er dan helemaal niet aan begonnen. De oude afleveringen deden veel mensen goed en dit is een afknapper.

Gewenste Oplossing:

Als The Bold & Beautiful - The Beginning een doorstart krijgt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over RTL 8

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over RTL 8 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM