Klacht: Te veel kerstfilms in één week

klagerb13d19ce op 01 november 2026 over RTL 8 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf RTL 8
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 1 november 2026

Er is onvrede geuit over de programmering van RTL 8, waarin in één week tijd 21 kerstfilms worden uitgezonden. De klager vindt deze overvloed aan kerstfilms niet in lijn met de wensen van een breed publiek en pleit voor meer variatie in de programmering, evenals het serieus nemen van kijkersfeedback.

Mijn Klacht:

Ik ben teleurgesteld over de programmering van RTL 8, waarbij er maar liefst 21 kerstfilms in één week worden uitgezonden. Dit is voor mij niet te doen en het lijkt niet in lijn met de wensen van een breed publiek. Het zou fijn zijn als er meer variatie in de programmering komt en dat de kijkersfeedback serieus genomen wordt.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om minder kerstfilms in de programmering en dat er aandacht is voor de feedback van de kijkers.is er niet een half uurtje voor andere series,ongelooflijk,kan me niet voorstellen dat mensen daar naar kijken,en zo wel dan is er lijkt mij wel tijd om andere series uit te zenden, doe verdorie wat anders,is rtl noe zo dom om niet te weten hoeveel mensen je hier verdriet mee doet,die alleen zijn die niks anders hebben dan hun series,maar nee ,in ons zogenaamde vrije nederland hebben de kijkers het niet voor het zeggen,ik weet ook dat dit geen zin heeft, maar ja dan heb ik het weer gezegd,en gaat rtl weer door met hun onzin,

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over RTL 8

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM