Klacht: Klacht over overmatige uitzendingen van Ruben Nicolai

Cor Dijk op 24 juli 2026 over RTL in de categorie Tv- en Radio programma's

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf RTL
Status Open
Datum 24 juli 2026

Er is onvrede geuit over de frequentie en stijl van de uitzendingen van een presentator bij RTL. De klager ervaart de programma's als pijnlijk om naar te kijken en te luisteren, en spreekt van een gevoel van overkill. Daarnaast wordt de kwaliteit van de bijbehorende reclame als teleurstellend ervaren, met de hoop dat RTL deze feedback serieus neemt.

Mijn Klacht:

Ik wil mijn onvrede uiten over de frequentie en stijl van de uitzendingen van Ruben Nicolai. Het kijken en luisteren naar zijn programma’s, zoals C_BN, doet pijn aan mijn ogen en oren. Ik vind het ongelooflijk dat deze figuur zo vaak op televisie is. Dit leidt tot een gevoel van overkill en de naam namaak gelach doet de situatie geen recht. Het is duidelijk dat niemand echt meelacht, en de reclame rondom hem is ook van een slappe kwaliteit. Ik hoop dat RTL deze feedback serieus neemt.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag dat RTL deze klacht leest en nadenkt over de frequentie en stijl van de uitzendingen van Ruben Nicolai.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 maanden geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over RTL

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM