Klacht: Joost Eerdmans bij Jinek

[email protected] op 05 november 2020 over RTL 4 in de categorie Omroepen

RTL 4 klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 5 november 2020

Een kijker uitte zijn onvrede over de frequentie waarmee een gemeenteraadslid van Rotterdam, kandidaat voor een politieke partij, te gast is in het programma van een presentatrice. De kijker vraagt zich af wat de toegevoegde waarde is van deze gast, vooral gezien zijn ontkennende uitspraken over de pandemie en het gebrek aan relevante inhoud over de Amerikaanse verkiezingen. De kijker merkte op dat een andere politicus de gast had gecorrigeerd, maar dat de presentatrice hier niet op inging.

Mijn Klacht:

Waarom krijgt de heer Eerdmans zoveel podium van mevrouw Jinek in haar programma, Hij is kandidaat voor forum van de heer Baudet. Deze partij ontkent dat er een pandemie is. Werd netjes gecorrigeerd door mevrouw van de VVD ,maar mevrouw Jinek ging daar niet op in. Dhr. Eerdmans zit elke avond. Bij Jinek., hij is van de gemeenteraad Rotterdam. Maar gaf een ontkennend antwoord over de pandemie (Corona) in Rotterdam. Ik begrijp niet de toegevoegde waarde van dhr, Eerdmans bij het programma van Jinek. Hij heeft inhoudelijk niets zinnig te melden over de Amerikaanse verkiezingen. Groetjes Frans van der Meer

Gewenste Oplossing:

Denk er over na, als je z’on persoon , die niet bijdraagt aan dit programma. Gratis zendtijd geeft aan Forum voor democratie?

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM