Klacht: John van den heuvel liegt ontegenzeggelijk over Bouterse…..bij het praatprogramma Bau van erven.

Hector07 op 28 mei 2020 over RTL 4 in de categorie Omroepen

RTL 4 klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 28 mei 2020

Er wordt geklaagd over de uitspraken van een medewerker van RTL 4 in het praatprogramma Bau van Erven, waarbij onjuiste informatie over de president van Suriname, Bouterse, zou zijn verspreid. De klager stelt dat de medewerker niet goed geïnformeerd is en suggereert dat RTL 4 beter iemand uit Suriname kan uitnodigen voor correcte informatie over het land en zijn staatshoofd.

Mijn Klacht:

De heer John van den heuvel moet niet liegen over Bouterse…..de huidige President van de Republiek Suriname .
Alleen maar leugen loopt hij te verkondigen bij rtl4…..bij hetpraat programma Bau van erven.

Niks is minder waar…….deze John van den heuvel iszeer onjuist geïnformeerd …..en liegt verschrikkelijk alles bij elkaar van de bovenste plank.

Als deze televisie zender rtl4…..duidelijk iets wil weten over Suriname en zijn staatshoofd …..moet deze zender, iemand uitnodigen afkomstig uit Suriname zelf……en niet een John van den heuvel…..die alleen maar broodjes aap verhalen ophangt over Bouterse ….de huidige gekozen president van Suriname .
De heer John van den heuvel moet zich vooral met andere zaken bezig houden….niet met Bouterse sorry!!!

Gewenste Oplossing:

Namens de gehele Surinaamse gemeenschap in Nederland ....eisen wij een rectificatie van de heer John van den heuvel.

De constante aantijgingen en beschuldigingen vanavond gedaan door de heer John van den heuvel.....bij het praat programma van Bau van erven....aan het adres van de huidige president van de republiek Suriname Desi Bouterse.....vinden wij ongegrond en niet relevant .....beledigend zelfs.

De heer John van den heuvel, zou zijn woorden terug moeten nemen.....dat zou hem sieren.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM