Klacht: De Zwakste Schakel

Vino Vino op 14 mei 2019 over RTL 4 in de categorie Omroepen

RTL 4 klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf RTL 4
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 14 mei 2019

Een kijker van het vernieuwde programma 'De Zwakste Schakel' vindt het concept creatief en amuserend, maar haakt af door de presentatrice. Deze wordt ervaren als sarcastisch en doet vaak ongepaste, aanstootgevende opmerkingen, wat invloed heeft op de deelnemers en de kijkervaring.

Mijn Klacht:

Goededag,
Ik wil het heel even hebben over het vernieuwde programma ‘De Zwakste Schakel’.

Het concept van dit programma vind ik creatief en amuserend. Helaas haak ik af van het kijken naar dit programma door de presentatrice, zij komt enorm over als een sarcastisch persoon met vaak ongepaste aanstootgevende opmerkingen. Dit kunt u onder andere ook zien aan de deelnemers van het programma.

Gewenste Oplossing:

Graag zou ik iemand anders als presentator of presentatrice zien. Dan hebben jullie weer een kijkcijfer meer. ;-)

Iemand die er een mooie show van maakt en de kijker amuseert.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM