Klacht: Zware geluidsoverlast en buitenproportioneel veel vluchten door nieuwe directeur Ron Louwerse

Sant2 op 06 juni 2016 over Rotterdam the hague airport in de categorie Luchthavens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Rotterdam the hague airport has been notified of this complaint
⏳ Wacht op reactie
Categorie Luchthavens
Status Open
Datum 6 juni 2016

Er wordt geklaagd over zware geluidsoverlast door frequent overvliegende vliegtuigen op Rotterdam The Hague Airport, waarbij elke 10 minuten meerdere vliegtuigen passeren. De nieuwe directeur van de luchthaven wordt bekritiseerd om zijn ambitieuze plannen voor uitbreiding van het aantal bestemmingen, wat volgens de klager ten koste gaat van de leefomgeving en de kwaliteit van leven in de omgeving. De klager vraagt zich af hoe de directeur de milieugevolgen van deze plannen zal afwegen tegen de economische voordelen.

Mijn Klacht:

Elke 10 minuten komen er drie, vier vliegtuigen die steeds te veel lawaai produceren. Permanente overlast. De nieuwe directeur Airport, per 1 februari 2016, Ron Louwerse, doet ambitieus en wil vanuit zijn directeursstoel zijn plannen smeden en het aantal bestemmingen fors uitbreiden! Wat komt meneer Louwerse nu eigenlijk doen met zijn wilde plannen? In het AD zegt hij: \”De milieugevolgen en de economische voordelen moet je dan tegen elkaar afwegen.\”
Ja, laten we het Kralingse Bos volledig weghalen en omtoveren tot een groot bedrijventerrein met winkelcentra. Dat zal wel wat overlast geven, maar het levert ook banen op!
Meneer Louwerse stop er maar mee. Geen goede plannen!

Gewenste Oplossing:

Rotterdam Airport moet kleinschaliger worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Rotterdam the hague airport over deze klacht.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM