Klacht: rijbewijs pas vernieuwd bij de gemeente Nieuwegein

1MOLIvos2 op 11 juli 2019 over CBR in de categorie Overheid

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf CBR
Categorie Overheid
Status Open
Datum 11 juli 2019

Na twee maanden ontving de klager een bericht van het CBR waarin werd aangegeven dat hij snel een rijbewijs bij de gemeente Nieuwegein moest aanvragen, anders zou zijn rijbewijs ongeldig worden. De klager is van mening dat het CBR niet had moeten blokkeren en heeft zijn klacht gemeld, maar heeft hier nog geen reactie op ontvangen. Hij is niet bereid om opnieuw het keuringstraject bij de arts te doorlopen.

Mijn Klacht:

Na twee maanden bericht van CBR, u moet snel een rijbewijs bij uw gemeente aanvragen,anders is uw rijbewijs niet geldig meer,als het goed is kunnen ze dat toch niet blokkeren,ze kijken waarschijnlijk niet bij de RWD
hebt de klacht gemeld ,nog niets hiervan gehoord. Ben niet van plan om opnieuw te beginnen. tweemaal keuren bij arts .

Gewenste Oplossing:

Ben tevreden als ze mij nu met rust laten het is horror

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over CBR

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over CBR nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM