Klacht: Retour zendingen geweigerd

user-1402217 op 16 december 2017 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 16 december 2017

Een klant heeft geprobeerd een retourzending te doen bij een Albert Heijn in Groningen, maar de manager heeft dit geweigerd. De klant vindt dit onvriendelijk en is teleurgesteld, vooral omdat er een verwachting was van gratis retourzending. Hierdoor heeft de klant onnodige kosten van €19,50 gemaakt en overweegt in de toekomst geen bestellingen meer te plaatsen.

Mijn Klacht:

Goedemorgen, gistermiddag heb ik een retourzending willen doen in Groningen . Manager heeft dit geweigerd. Wat heel erg vervelend was en erg klant ontvriendelijk. De reden dt ik een bestelling heb geplaatst heb, omdat er mogelijk ws voor gratis retourzending. Helaas! Dit voor mij al een reden voor in de toekomst geen bestellingen te willen ontvangen. Ik heb nu onnodig extra kosten gemaakt van €19,50. Terwijl het gratis retour kon. Maar geweigerd is door de manager vestiging te Groningen.

Gewenste Oplossing:

Dat ik de onnodige gemaakt kosten van €19,50terug krijg en meer klantvriendelijkheid. Manager heeft mij door gestuurd naar Albert Hein om de pakket retour te sturen. Albert Hein stuurt allen Bol.com. Uiteindelijk heeft de Jumbo mij geholpen. Met de vraag waarom JD in Groningen mij niet geholpen heeft. Zo ga je niet met je klanten om!

Beoordeling 5/10 star-3 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer