Mijn Klacht:
4 sept. TV 50 besteld en ontvangen bij hun. Deze bleek te klein dag later TV 55 besteld en ontvangen. chauffeur gevraagd of hij de 50 mee wilde terug nemen om extra rit te besparen en deze stemde in. foto van chauffeur gemaakt en hem de retour gave op de pakbon laten vermelden. Vervolgens na enige tijd gevraagd of ik mijn €619,00 terug mocht ontvangen.
Bleek dat de TV nergens te vinden was.
Klachtenservice wist te melden dat de eerste TV was geleverd door een andere sub contractor als de 2de TV.
Men zou dit uitzoeken maar de de 2de sub C. blijft melden dat de TV niet bij hun is.
Maar hun chauffeur heeft hem wel mee genomen.
Bol. Com beroept zich nu erop dat er geen officiele retour bon is en dat het derhalve niet oplosbaar is en ik mijn €619,00 kwijt ben.
Daar ik met bol. Com een overeenkomst Ben aangegaan ben ik nooit op de hoogte geweest van verschillende sub contractors. Ik meen ook dat de chauffeur de TV had moeten weigeren omdat hij wel op de hoogte zou moeten zijn van de procedures die er geleden en hij ook wellicht has kunnen weten dat er met verschillende sub contractors gewerkt wordt.
Ik meen ook dat de TV bij aankomst bij het bedrijf gemeld had moeten worden en men op die manier een en ander had kunnen recht zetten.
Met vriendelijke groet,
Frans Lok
Gewenste Oplossing:
ik zou graag de door mij betaald €619,00 voor de geretourneerd TV terug ontvangen.


