Klacht: Geen uitbetalingen

Evi3007 op 04 oktober 2022 over Restocks in de categorie Internetshops - Schoenen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Restocks is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Restocks
Status In behandeling
Datum 4 oktober 2022

Een gebruiker van het platform Restocks heeft zijn schoenen van de verkoop verwijderd vanwege het uitblijven van uitbetalingen. Hij stelt dat Restocks zich niet aan de afgesproken en wettelijke regels houdt en heeft hen geïnformeerd dat hij zijn schoenen niet zal verzenden totdat er een duidelijke uitbetalingsdatum is verstrekt. De gebruiker voelt zich bedrogen door de informatie die Restocks biedt en heeft zijn vertrouwen in het platform verloren.

Mijn Klacht:

Ondertussen al mijn schoenen die te koop stonden van het platform verwijderd. Dit zouden alle resellers moeten doen.

Als ze niet uit kunnen betalen, moeten ze geen verkopen aan nemen. Dat is HUN probleem, en niet die van ons (resellers).

Helaas is er nog een paar yeezy’s van mij verkocht. Maar aangezien restocks zich niet aan hun eigen, en de wettelijke regels houden. Heb ik ze gemaild dat ik de schoenen niet verzend tot dat ik een duidelijke uitbetalingsdatum heb. In de mail staat namelijk nog steeds ‘ Zodra je item de authenticatie heeft doorstaan, verwerken we je uitbetaling binnen 15 werkdagen. ‘ wat dut complete onzin is.

Wederom meer leugens van Restocks, nog meer foute informatie. Ze zijn mijn vertrouwen kwijt. Wat een ontzettend slecht platform. BOOS is ook al ingeschakeld.

Dit soort praktijken horen gestopt te worden. En nee, ik hoef geen standaard reactie op deze review met ‘we zijn bezig met een hyperwallet daarna is het opgelost’, want dat beloven jullie al wel langer. Maar helaas klopt er niks van en is het gewoon weer een stom excuus.

Gewenste Oplossing:

Snel uitbetalen!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Restocks over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Restocks in behandeling genomen

Bericht van Restocks

3 jaren geleden - Hi Evi, Bedankt voor je review. Ik vind het ontzettend vervelend om te horen dat je het verkopen op Restocks op deze manier hebt ervaren. Zojuist heb ik je een e-mail gestuurd met meer informatie over je payout. Anna | Team Restocks 💙🖤

Alle klachten die gemeld zijn door Evi3007
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten