Mijn Klacht:
Ik bezit 2 cadeaukaarten van Restaurant Cadeau. Nu blijkt dat deze maar 1 jaar geldig is. De uiterlijke datum kon ik alleen op internet zien. Kleine letters achterop de kaart geven aan dat de kaart slechts 1 jaar geldig is maar zonder datum.
Ik mail naar restaurant cadeau en de reactie is dat ik gewoon pech heb (1 maand over datum 2 kaarten). Geen enkele coulance.
Op de site staat in mijn regio zelfs een restaurant wat al, lees goed, 2 jaar niet meer gevestigd is op het adres! Bij de link op de website van restaurantcadeau kom je ook op een heel ander soort bedrijf terecht (dus geen restaurant)
Dit moeten wij als gebruiker wel accepteren?
Een foutje van een maand zou ik persoonlijk kunnen accepteren, maar als restaurants waar zij menen een contract mee hebben al 2 jaar niet meer bestaan of gevestigd zijn op het adres vind ik zekere niet acceptabel. Absolute misleiding!
Gewenste Oplossing:
Tegoed wat ik heb op 2 kaarten verlengd gaat worden.


