Klacht: Reservering computer of telefoon

Esther Koning op 29 december 2016 over PATHE in de categorie Bioscopen & Theaters

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf PATHE
Status Open
Datum 29 december 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vandaag 28-12-2016 probeerde ik om 18.15 uur te reserveren voor Soof 2, nadat ik het hele programma doorlopen had kreeg ik de melding dat er door storing geen reservering mogelijk was. Toen heb ik het telefonisch geprobeerd en weer opnieuw moest ik een heel programma doorlopen, opnieuw was het door storingen niet mogelijk.
Aankomen bij de bioscoop om 20.15 was natuurlijk de film uitverkocht!
Waardeloos omdat we nu ons etentje hebben afgebroken en uiteindelijk naar huis konden.
Niet alleen is de reserveringslijn te duur met 0,80 euro oer minuut, na minuten bellen geen reservering, wel telefoonkosten.
Plus avondje uit naar de haaien.

Esther Koning

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik twee kaartjes krijg voor Soof 2 morgenavond.
Hartelijk dank

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over PATHE

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over PATHE nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Esther Koning
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM