Klacht: reserveren voor d eToppers

Jantop op 10 februari 2015 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 10 februari 2015

Een klant heeft vier kaarten gewonnen voor het concert van de Toppers op 24 mei, maar kan geen optie vinden om deze kaarten te reserveren op de website. Ondanks herhaaldelijk zoeken blijft de reserveringsmogelijkheid onvindbaar.

Mijn Klacht:

Ook 4 kaarten gewonnen voor het concert van de Toppers op 24 mei. Enkele dagen geleden ook gezocht; vandaag nog eens de site bekeken. Nergens vind ik de mogelijkheid om te reserveren voor dit concert.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik echt de mogelijkheid heb gekregen om te reserveren.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Postcode Loterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Postcode Loterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM