Klacht: Oplichting iphone 6

user-1260710 op 28 maart 2016 over Reparo in de categorie Reparatie- en onderhoud diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Reparo
Status Open
Datum 28 maart 2016

Een klant heeft een klacht ingediend tegen Reparo over de reparatie van zijn iPhone 6. Hij had een wachttijd van één week en kosten van 200 euro afgesproken, maar kreeg later te horen dat de wachttijd 4 tot 6 weken zou zijn en de kosten 280 euro. De klant voelt zich misleid, vooral omdat hij duidelijk had gemaakt dat hij van ver kwam om de telefoon op te halen.

Mijn Klacht:

1week wachttijd en 200 euro aan kosten heb ik telefonisch afgesproken zodat mijn iphone 6 gerepareerd zou krijgen
Bijna een week later word ik onverwachts opgebelt dat het geen 1week wachttijd was maar 4tot 6 weken en het zou 280 euro kosten geen 200
Ik heb duidelijk vanaf het begin aangegeven dat ik vanuit winterswijk kom 100km heen en terug vanaf rijssen
Maar dan kreeg ik maar te horen dat ik ‘daar dan zelf voor kies’ als ik hem ophaal omdat het personeel van reparo in rijssen daar durft te spelen met wachttijd en prijs terwijl dat niet met mij in eerste instantie is afgesproken

Gewenste Oplossing:

Gratis reparatie voor mijn iphone 6 en mijn reiskosten vergoed krijg

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM