Klacht: Reparatie

Hailma04 op 30 september 2016 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 30 september 2016

Een klant heeft problemen ervaren met de reparatie van hun Samsung Galaxy S6, die drie maanden oud is. Na drie weken zonder communicatie van Tele2 en het blijven betalen van het abonnement, is de klant gefrustreerd omdat de telefoon nog steeds bij het reparatiebedrijf is en er geen gebruik gemaakt kan worden van de diensten. Pogingen om contact op te nemen met het bedrijf zijn niet succesvol geweest.

Mijn Klacht:

Er was onlangs een probleem met dit toestel, we hebben deze opgestuurd en hebben na 3weken nog geen gehoor, we betalen het abonnement gewoon door, maar er word geen gebruik gemaakt van de gegevens omdat te telefoon bij het reparatie bedrijf is.
Het gaat om de samsung galaxy S6
De telefoon is pas3 maanden oud.
We hebben het bedrijf geprobeerd te bereiken maar kregen geen gehoor.

Gewenste Oplossing:

Als het geld voor het betalen van het abonnement teruggestort word, en we gehoor krijgen van het reparatie bedrijf

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie