Klacht: Aanpassing informatie bij online boeking

Famkesopacua op 18 oktober 2017 over Rentalcars in de categorie Autoverhuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Rentalcars
Categorie Autoverhuur
Status Open
Datum 18 oktober 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn vriend en ik hadden online een auto gehuurd voor onze vakantie in Italië, maar toen we deze op wilden halen kregen we ‘m niet mee want: mijn vriend is degene met het rijbewijs en ik ben degene met de creditcard en volgens hun voorwaarden moet de creditcard op naam staan van de bestuurder. We hebben ter plaatse en via de telefoon met Rental Cars uiteraard geprobeerd iets te regelen om toch de geboekte auto mee te krijgen (ik ben tenslotte de partner dus wat maakt het uit dat de betaling met mijn creditcard is gedaan??) maar ze hielden voet bij stuk en toen moesten we de auto annuleren. Annuleringskosten: €41,10.

Ik snap dat we vóór het boeken de voorwaarden hadden moeten lezen maar ik vind het belachelijk dat deze ‘eenvoudige maar strenge’ eis bij het boeken zelf op géén enkele manier staat vermeld maar alléén in de voorwaarden staat! Wie leest deze nou helemaal door (op de smartphone!) voor het boeken, het is niet eens te vinden in het eerste punt.

Gewenste Oplossing:

Ik begrijp dat het wettelijk gezien niet mogelijk is om de annuleringskosten terug te krijgen omdat het in de voorwaarden staat, maar ik vind dat Rental Cars echt duidelijker moet aangeven TIJDENS HET BOEKEN dat de creditcard op naam van de bestuurder moet staan!
Zelfs nadat mijn vriend zijn (naams)gegevens als bestuurder invulde en ik daarna de (naams)gegevens van mijn creditcard, kregen we niet de melding dat de namen niet overéénkomen en dus ook niet de vraag of de bestuurder zelf ook in bezit is van de creditcard?!

Wij hebben dus voor niets €41,10 betaald omdat we geen idee hadden dat er niet met de creditcard van iemand anders (mij dus) betaald mag worden. Kunnen jullie misschien Rental Cars zover krijgen dat ze dit zeer belangrijke gegeven ook duidelijk vermelden tijdens de boeking? (bijv. de melding: let op: creditcard moet op naam van bestuurder staan)
Dat zou fijn zijn voor de consument, want op deze manier is het wel makkelijk geld verdienen voor Rental Cars!

Bij voorbaat dank.

Mevr. E. Holtrop
Amsterdam

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Rentalcars

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Rentalcars nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM