Klacht: Snelheid RD4 vrachtwagens Baanstraat 101 Landgraaf

Anouk Evers op 08 januari 2020 over Reinigingsdienst RD4 in de categorie Schoonmaakbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 8 januari 2020

Er wordt geklaagd over de hoge snelheid waarmee de vrachtwagens van Reinigingsdienst RD4 over de drempels in de Baanstraat in Landgraaf rijden. Dit veroorzaakt trillingen in de woningen, wat als zeer storend wordt ervaren. Hoewel vrachtwagens in de straat niet zijn toegestaan, wordt erkend dat RD4 dit uit zakelijke noodzaak doet, maar er wordt aangedrongen op naleving van de snelheid en voorzichtigheid bij het nemen van de drempels.

Mijn Klacht:

De RD4 vrachtwagens die door onze straat rijden nemen de drempels met zo’n hoge snelheid waardoor ons huis staat te beven alsof er een aardbeving plaatsvindt.

In de straat mogen eigenlijk geen vrachtwagens rijden, maar begrijp dat het voor RD4 een zakelijke noodzaak is. Zij moeten zich echter houden aan de snelheid, en zeker de drempels met een lage snelheid oprijden.

Gewenste Oplossing:

Hierbij roep ik alle RD4 chauffeurs op zich aan de snelheid te houden, zeker in onze straat (Baanstraat 101 te Landgraaf) en de drempels met een lage snelheid te benaderen.

Ik ben tevreden als ons huis niet meer staat te beven op het moment dat een RD4 vrachtwagen over de drempel voor ons huis dendert.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Reinigingsdienst RD4

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Reinigingsdienst RD4 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Anouk Evers
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM