Klacht: Container nooit terug gezet na legen

M. Welling op 30 december 2021 over Reinigingsdienst RD4 in de categorie Schoonmaakbedrijven

Reinigingsdienst RD4 klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 30 december 2021

Een klant van Reinigingsdienst RD4 ervaart herhaaldelijk problemen met de terugplaatsing van hun container na het legen. In 9 van de 10 gevallen staat de container niet op de gewenste plek voor de deur, maar op de straat of op een andere locatie. De klant vraagt zich af waarom de container niet op de juiste plaats wordt teruggezet.

Mijn Klacht:

9 van de 10 x als onze container is geleegd staat hij óf midden op de straat óf ergens anders in de straat. Waarom word ie niet op de plaats teruggezet óp de stoep vóór onze deur?

Gewenste Oplossing:

Container op de stoep terug zetten waar wij hem hebben neer gezet.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM