Klacht: Bijna een jaar geleden verhuisd en nu nog steeds geen geld terug

v_eertje op 26 februari 2014 over Regionale Belasting Groep in de categorie Belastingdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Belastingdiensten
Status Open
Datum 26 februari 2014

Na een verhuizing in mei heeft de klager herhaaldelijk contact opgenomen met de Regionale Belasting Groep over een terugbetaling van een restbedrag. Ondanks toezeggingen dat de kwestie binnen twee weken zou worden opgelost, heeft de klager tot op heden geen brief of terugbetaling ontvangen, en vindt hij het onacceptabel dat het bedrijf zich blijft beroepen op achterstanden door een nieuw systeem.

Mijn Klacht:

Vorig jaar in mei verhuisd. 1 maand later kregen we automatisch een brief waarin werd aangegeven dat de verhuizing verwerkt reeds verwerkt is. Ik heb inmiddels 6 keer contact opgenomen (in periode van oktober 2013 tot vandaag 24 februari) met de vraag wanneer ik het restbedrag teruggestort zou krijgen. In november werdt er aangegeven dat ik binnen 2 weken een brief zou ontvangen. Op deze brief ben ik nu nog aan het wachten. Er wordt steeds verscholen achter het feit dat zij een achterstand hebben omdat ze over zijn gegaan op een nieuw systeem. Echter ben ik van mening dat zij zich hier niet na een half jaar nog steeds achter kunnen verschuilen.

Gewenste Oplossing:

Zodra ik het bedrag waar ik recht op heb (+rente) op mijn rekening gestort heb.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Regionale Belasting Groep

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Regionale Belasting Groep nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM