Klacht: Qurrent komt belofte niet na

Raysteal op 21 januari 2019 over Qurrent in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Qurrent is working on this complaint
🔄 In behandeling
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Qurrent
Status In behandeling
Datum 21 januari 2019

Een klant heeft zich via een verkoper van Qurrent aangemeld met de belofte om 250 euro aan kaarten voor de wedstrijd Feyenoord-Ajax te ontvangen. Ondanks herhaaldelijk contact met Qurrent, heeft de klant nog steeds geen kaarten ontvangen en wordt er geen oplossing geboden, waarbij Qurrent de verantwoordelijkheid afschuift naar de verkoper. De klant voelt zich bedrogen en overweegt verdere stappen.

Mijn Klacht:

Ben via een verkoper van Qurrent overgestapt naar qurrent met voorwaarde dat ik de destijdse actie (250€kaarten Feyenoord-Ajax)zou krijgen. De verkoper heeft Qurrent hiervoor gebeld en zou kaarten hebben gereserveerd. Deze kaarten waren cadeau voor mijn broertje en pa. Nu is het 19 januari en nog geen kaarten. Bel Qurrent op en zeggen dat er geen kaarten bij het contract zitten. Ze proberen ook niets te regelen en nemen geen verantwoording en zeggen dat het de schuld van de verkoper is (die voor hun werkt haha). Heb de verkoper gebeld en hij zegt dat hij hiervoor heeft gebeld en dat hij er niets aan kan doen dat ze niet leveren. Voel me nu wel genaaid en geef de tip om geen zaken met dit bedrijf te doen. Ben erg boos maar wat kan ik doen. Heb nog de app berichten van de verkoper.

Gewenste Oplossing:

Beloofde kaarten of eventueel andere kaarten. Of vergoeding dan kan ik zelf kaarten halen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Qurrent

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Qurrent nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Qurrent in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie