Klacht: rekening

AYDAS op 18 juli 2017 over puzzel4U in de categorie Internetshops - Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf puzzel4U
Status Open
Datum 18 juli 2017

Een klant van puzzel4U heeft een incasso van 10,15 euro ontvangen, die hij heeft teruggestort. Na een telefoongesprek over een boek dat hij niet wilde ontvangen, heeft hij het boek geretourneerd, maar ontving vervolgens een brief waarin werd aangegeven dat hij toch moest betalen. De klant vraagt zich af waarom hij kosten moet maken voor een product dat hij niet heeft gewild.

Mijn Klacht:

ik kreeg op mijn rekening een incasso van 10,15 euro die wel geïncasseerd is. ik heb terug boeking aangevraagd en het bedrag terug gestoord.
later kreeg ik een telefoon dat ik puzzel4 U boek zal krijgen. ik zei tegen mevrouw dat ik dat niet wilde en als ik hem krijg dan zal ik hem terug retourneren. dit heb ik gedaan. ik kreeg het boek en dezelfde dag heb ik terug geretourneerd. gisteren heb ik wel een brief ontvangen. volgens deze brief moet ik wel betalen. ik zou bellen maar 0,30 cent per minuut. waarom moet ik hiervoor kosten maken wat ik niet heb gekregen.

Gewenste Oplossing:

ik wil geen brieven ontvangen hierover. dan ben ik wel blij mee.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over puzzel4U

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over puzzel4U nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten