Klacht: Pro Veiling levert geen producten, reageert niet op mail en crediteerd niet

sanderchevy op 15 mei 2013 over Proveiling.nl in de categorie Online Veiling

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Proveiling.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 21 februari 2014
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben geconstateerd dat destijds uw kavel niet meer uitgeleverd heeft kunnen worden, daarom hebben wij op 15-05-2013 het bedrag gecrediteerd.

Categorie Online Veiling
Status Opgelost
Datum 15 mei 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Pro veiling heeft na 2 maanden nog steeds geen spullen opgestuurd. Het gaat hier om 128 euro. Na vele malen mailen en dreigen met aangifte heb ik 1 keer antwoord gehad. Daarin stond dat ze opdracht hadden gegeven om mijn geld terug te storten. Tot op heden niets ontvangen en geen reacties meer op mail.

Gewenste Oplossing:

Het terug storten van 128 euro op mijn rekening.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Proveiling.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Proveiling.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Proveiling.nl nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Proveiling.nl in behandeling genomen

Proveiling.nl

Heeft op 21 februari 2014 om 09:51 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben geconstateerd dat destijds uw kavel niet meer uitgeleverd heeft kunnen worden, daarom hebben wij op 15-05-2013 het bedrag gecrediteerd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Proveiling.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM