Klachten over Proveiling.nl

Onze veilingsite is al enige tijd actief op de Nederlandse markt. Wij hebben tienduizenden klanten en doen ons uiterste best klachten te voorkomen, maar... Lees meer >

Statistieken van Proveiling.nl in de categorie Online Veiling

3 klachten gemeld
1.0 /10
1 stemmen
1

Tijdslijn

Alles wat ik op deze veiling gewonnen heb was of kapot of heb ik niet meegekregen. In de omschrijving stond letterlijk conditie: gebruikt, maar het was conditie: kapot. Of beschadigd wat niet te zien was op de fotos. Daarnaast heb ik... Lees meer

Zogenaamd goederen niet op voorraad

Klacht van op 10 oktober 2019 over Proveiling.nl in de categorie Online Veiling

Kavel gekocht op proveiling. ZOu binnen 10 werkdagen afgeleverd worden. Na 14 werkdagen niets gezien of gehoord. Nadat ik gereageerd heb (lekkere proactieve club.....) Wordt er doodleuk verteld dat het product niet meer op voorraad is....Wat een achterlijk zooitje daar....er... Lees meer