Klacht: niet leveren, niet crediteren, niets

sijpie op 07 juni 2012 over Proveiling.nl in de categorie Online Veiling

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Proveiling.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 7 juni 2012
Reactie van het bedrijf:

Geld is retour gestort.

Categorie Online Veiling
Status Opgelost
Datum 7 juni 2012

Een klant van Proveiling.nl heeft op 10 april een kavel gewonnen en betaald, maar ontving na enkele weken een bericht dat de kavel niet geleverd kon worden. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice, waarin werd beloofd dat het bedrag gecrediteerd zou worden, is dit tot op heden niet gebeurd. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Op 10 april kavel gewonnen, meteen betaald + verzendkosten.
De dag na betaling, stond er op de site eenzelfe foto van onze kavel, dus wij gebeld en toen werd er uitgelegd dat er misschien meerdere van dezelfde produkten waren, maar geen zorgen hoor.
Na een aantal weken kregen wij een mail waarin stond dat onze kavel niet geleverd kon worden!
Wij opgebeld (er zit steeds een zelfde persoon aan de telefoon)en gevraagd of dat moment haar nog bijstond van onze zorgen dat onze kavel weer werd verkocht. Nou dat wist ze nog wel want dat stond in de pc.
excuses, maar ons bedrag zou gecrediteerd worden.
Vandaag is het 7 juni en nog hebben wij het bedrag niet op de bankrekening staan.

Gewenste Oplossing:

In Drachten spreken ze over per ommegaande zullen wij het bedrag retourneren.
In Noord-Holland is per ommegaande meteen, zsm, heel snel.
Graag wil ik op de Noord Hollandse manier per ommegaande ons geld terug (50,21 euro) en persoonlijk vinden wij dat als een bedrijf regels maakt voor de klant, dat de klant dan ook die regels visa versa mag verwachten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Proveiling.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Proveiling.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Proveiling.nl

Heeft op 07 juni 2012 om 12:40 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geld is retour gestort.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Proveiling.nl beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM