Mijn Klacht:
Via de email is mij medegedeeld dat mijn hoogste bieding op één object op de Veiling van diverse goederen met zeer lage startprijzen te Nijverdal o.a. kleding, handgereedschap & partijhandel te Nijverdal niet wordt gegund. Het gaat om de kavel:
5694-245
8 stuks Luxform koperen buiten… 09 oktober 2016 voor € 36,00
Re: Uw bieding is helaas niet gegund.
Beantwoorden|
Vandaag, 14:21
[email protected]
Goedendag ProVeiling,
Via de email is mij medegedeeld dat mijn hoogste bieding op één object op de Veiling van diverse goederen met zeer lage startprijzen te Nijverdal o.a. kleding, handgereedschap & partijhandel te Nijverdal niet wordt gegund. Het gaat om de kavel: 5694-245
8 stuks Luxform koperen buiten… 09 oktober 2016 voor € 36,00
Langs deze weg dien ik een bezwaar in.
In de omschrijving is geen melding gemaakt dat er een minimum prijs gehaald zou moeten worden. Als objecten die veelal goederen zijn, afkomstig uit faillissement en of beslagleggingen worden aangeboden, schept dit bij de koper duidelijke verwachtingen.
Wat voor zin heeft het dat goederen met een lage startprijs wordt aangeboden. Blijkbaar moet er gewoon een hoge prijs worden gehaald voordat er een kavel gegund wordt. Dit is misleidend.
Zeer teleurstellend voor de koper. In het onderstaande bericht wordt zelfs door ProVeiling.nl geadverteerd: Spannend voordelig! Voor wie geldt dat?
Wanneer een bod voor de consument bindend is, geldt dat ook voor de verkoper. De verkopende partij verschuilt zich onterecht achter de opdrachtgever, dat blijkt uit meerdere klachten die op internet te lezen zijn.
Niet echt klantvriendelijk.
Graag ontvangt ondergetekende een reactie binnen een week. Daarnaast zie ik een compensatieregeling tegemoet.
Mvg,
………..
Gewenste Oplossing:
Als de gewonnen kavel gegund wordt.


