Mijn Klacht:
Geachte dame en/of heer
Namens enkele bewoners van de Populierenweg 77 te Amsterdam willen wij een klacht indienen. Afgelopen zomer is er op de Populierenweg tegenover nr 77c te Amsterdam een trap voor een nooduitgang voor het spoor tegen de dijk gezet.
In de zomer met het lange licht, niet zo’n probleem maar nu de dagen lengen en het steeds eerder donker wordt valt mij op dat er zeer regelmatig mensen de trap op klimmen op het bordes gaan staan en (dus) onze huizen in kijken.
Wij vinden dit op z’n zachts gezegd niet prettig. Wij worden hierdoor in onze privacy aangetast.
Eventuele stappen hierover zullen door ons worden onderzocht.
Wij hebben de situatie nog eens bekeken en zijn van mening dat er voor de makkelijke en ongeïnteresseerde weg is gekozen. (U woont er niet tegenover) Tegenover de Eikenweg (t-splitsing) in Amsterdam , zo’n 100 meter verderop, zou niemand er last van hebben.
Ons woongenot is momenteel verre van plezierig.
Vriendelijk doch dringend verzoeken wij om hieromtrent tot een oplossing te komen c.q. om de trap met bordes te verwijderen.
Met vriendelijke groeten
Ad ten Dam en Theo Lammers (bewoners)
Gewenste Oplossing:
Als er een oplossing komt, totdat er geen mensen vrijelijk de trap op kunnen lopen.

