Klacht: 5 nieuwe wielbouten geknapt

jan mankeshof op 04 augustus 2015 over Profile in de categorie Fietsenwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Profile
Categorie Fietsenwinkel
Status Open
Datum 4 augustus 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn rechtervoorwiel bouten zijn bij het optrekken met 5en geknapt. Het zijn nieuwe bouten en velgen besteld en door Profile – Meppel gemonteerd. Na 2 experts erna hebben gekeken krijg ik als uitslag; ‘Het lag niet aan de montage en de schade komt voor je eigen rekening “.
Mijn klacht gaat over het getouw trek over de aansprakelijkheid, de 2 experts die ervoor nodig zijn om iets vast te stellen . En waarom dit in hemelsnaam zo lang moet duren ?
Lange adem heb ik niet, heb de auto nodig. Op dit moment ben in formeel nog steeds aan het wachten op antwoord van de 2de expert.
De monteur bij Profile heeft zich versproken, daarom weet ik dit.

Gewenste Oplossing:

Graag zou ik zien dat ik 4 nieuwe Enzo velgen met 20 wielbouten van goede kwaliteit ontvang. Deze kosteloos mijn schade verhelpen en dat ik weer met Profile-Meppel door een deur kan.

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - Het is het bedrijf: Profiel Tyrecenter de banden en velgen specialist van Nederland, waar ik klacht tegen heb.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM