Klacht: VÉÉL TE LATE LEVERING

[email protected] op 14 juli 2015 over Profijtmeubel in de categorie Meubelwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Profijtmeubel is working on this complaint
🔄 In behandeling
Categorie Meubelwinkels
Status In behandeling
Datum 14 juli 2015

Een klant heeft in het eerste kwartaal eetkamerstoelen besteld bij Profijtmeubel en besloot later hockers en kussens bij te bestellen, met de belofte dat deze binnen 3 à 4 weken geleverd zouden worden. Na 9 weken en meerdere telefoontjes zonder levering, is de klant zeer ontevreden en heeft besloten nooit meer bij het bedrijf te kopen, mede door de frustratie over de communicatie met de verkoper.

Mijn Klacht:

Beste lezer van deze mail,

Wij hebben in het 1e kwartaal van het jaar eetkamerstoelen bij u besteld,prima over tevreden.’
Om echter wat betere kleurcombinaties in huis aan te brengen hebben we in overleg met “Peter” van Profijt Tilburg in de Enschotsestraat besloten hockers bij te betsellen en kussens in dezelfde kleuren als de stoelen. Beloofd werd dat dit 3 a 4 weken ging duren.
We zijn nu 9 weken verder, en vele telefoontjes en we hebben nog niets.
Daar zijn we zó boos over! Met name daar we steeds zelf moeten bellen na de zoveelste belofte dat ze er zo aan komen, dat we hebben besloten NOOIT meer iets in uw winkels te kopen. De verkoper Roland staat ons iedere keer heel quasi beleefd te woord,tot grote ergenis en sust elk telefoongesprek maar spint geen garen. Wij hebben nog de nodige spullen nodig met een half jaartje maar weten nu zeker waar we NIET gaan, alles dankzij (80%) Roland. Wat een mispunt!

We hebben al een hele stap moeten zetten om uw zaak binnen te stappen maar fin.onzekerheid middels werkeloosheid zorgden ervoor dat we het hebben gedaan,zonder spijt!! TOT DE HOCKERS!

Jammer, nu moeten we alle complimenten gemaakt aan onze omgeving herroepen,was dat nodig.
Eigenlijk wil ik mijn aanbetaling terug en ga ik hockers kopen bij derden.
Dan heb ik ze direct.

Hopleijk willen jullie dit doorspelen daar wij hier oprecht van aangedaan zijn.

Met vriendelijke groet,
Wilma Wouters
013-4552794

Gewenste Oplossing:

Geld terug, of morgen of donderdag levering.
Maar bij beiden uitkomsten ben ik nog steeds boos op "uw Roland".
Wat een disrespectvolle medewerker,bah!

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Profijtmeubel over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Profijtmeubel in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM