Klacht: AmbiPur luchtnevel werkt niet meer spuitfles half vol of meer

BBV8BB op 20 januari 2024 over Procter en Gamble in de categorie Schoonmaakproducten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 20 januari 2024

Een consument ervaart herhaaldelijk problemen met de AmbiPur luchtnevel spraycan, die niet meer functioneert terwijl deze nog half vol of meer is. De gebruiker heeft geprobeerd een klacht in te dienen via de website van Procter & Gamble, maar dit is niet gelukt.

Mijn Klacht:

Ik heb al regelmatig meegemaakt nu ongeveer voor de 3e keer dat een spraycan Ambipur 300Ml luchtnevel het niet meer doet voor ie helemaal leeg is. Kan via de website Procter Gamble (volgens mij de fabrikant/leverancier) niet reclameren dus dan hier maar.

Gewenste Oplossing:

Minimaal 1 fles vergoeden of beter nog alle 3!

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM