Klacht: Problemen met te korte touwtjes van jaloezieën

klager8675a426 op 03 juli 2026 over Karwei in de categorie Bouwmarkten

Karwei klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Karwei
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 3 juli 2026

Een klant heeft jaloezieën aangeschaft en laten installeren bij Karwei, maar ondervindt problemen met de te korte touwtjes die gebruikt worden om de jaloezieën te verstellen. Dit maakt het moeilijk om de jaloezieën correct te bedienen.

Mijn Klacht:

Ik heb jaloezieën gekocht en laten plaatsen bij Karwei. Afgelopen woensdag zijn ze opgehangen, maar de touwtjes om de jaloezieën te verstellen zijn veel te kort. Hierdoor kan ik ze niet goed bedienen.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om langere touwtjes, zodat ik de jaloezieën goed kan gebruiken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 maanden geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Karwei

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Karwei

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Karwei nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door klager8675a426
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM