Klacht: Probleem met foto downloaden en invullen formulieren

klager563986fa ✓ Verified op 07 juli 2026 over Landal GreenParks in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Landal GreenParks has resolved this complaint
Klacht opgelost op 8 juli 2026
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer/mevrouw Jacobs, Hartelijk dank voor uw bericht via Klacht.nl. Uw bericht zal zo spoedig mogelijk in behandeling worden genomen door de collega's van Landal Aelderholt en zij verwachten de hoofdboeker in ca. 30 werkdagen van een reactie te voorzien....

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Vakantieparken
Status Opgelost
Datum 7 juli 2026

Een klant van Landal GreenParks ervaart teleurstelling over de hulp bij de balie in Aelderholt, met name door een vochtprobleem en muffe lucht die niet alleen aan de temperatuur zouden liggen. Daarnaast ondervindt de klant problemen met het downloaden van foto's en het invullen van formulieren, omdat de bestanden te groot zijn om te verzenden.

Mijn Klacht:

Flink teleurstelt in hulp balie landal aelderholt. Snap dat het warm was, maar dat vocht probleem en muffe lucht waren niet alleen door de tempratuur, te goor voor woorden. Zie verder bericht hieronder. Heb met foto’s maar die zijn te groot kwa mb’s om op te slaan te verzenden.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om een vergoeding voor de ongerief en het ongemak dat ik heb ervaren.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Ik heb een email gestuurd naar Landal GreenParks over deze klacht.

Reactie van de melder van de klacht klager563986fa

1 maand geleden - Hoi, ik heb een klacht over onze verblijf van 26 juni tot 29 juni op landal aederholt. We hadden een flink vochtprobleem in onze 2 duo huisjes 211 een 212. Was warm dat snap ik, maar niet het vochtprobleem overal op de vloer in de huisjes. Er ontstonden flink vocht plekken langs de muur overal, voor het aanrecht naast de bedden, douche vloer bleef vies plakkerig vochtig ook na schoonmaken na het douchen, zelfde bij de wc leek wel of er constant iemand naast plaste. Door het vocht ontstond er een vieze gore muffe lucht waardoor we niet binnen konden zitten. Zijn daarom eerder vertrokken, zijn zeer teleurgesteld hoe de balie het afhandelen, 2 jongens van de technische dienst kwamen kijken. Kwamen later met handdoeken terug, hebben het een beetje droog gemaakt wat zo weer nat werd. Zelf de jongen vond het een vreselijke muffe lucht in het huisje. Als we s'morgens uit bed stapten, stapten we zo in een plasje water echt vies. Na de tijd 2 klachten proberen te melden via landal krijg je alleen dat er op dat moment geen andere oplossing was geweest en dat ze er verder niets aan deden want het kwam door de natuur. Erg teleurgesteld in landal, want je betaald er best wel wat voor om daar op vakantie te gaan. We gingen voor plezier maar hebben er weinig plezier door gehad. Heeft ons jubileum weekend flink verpest

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Deze klacht is zojuist door Landal GreenParks in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - We hebben bericht ontvangen dat Landal GreenParks een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Landal GreenParks

Heeft op 08 juli 2026 om 09:32 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

klager563986fa

Heeft op 29 juli 2026 om 15:35 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Zeer slecht en totaal niet opgelost. Hebben een aangetekendr brief met foto's naar het hoofdkantoor gestuurd, gaan nu contact met recron ,reisverzekering en waarschijnlijk de geschillen commissie opstarten. Degene die hier op reageerde vond dat het park adequaat er herft gehandeld, terwijl het totaal niet goed was voor onze gezondheid om in deze huisjes te verblijven

Reactie van de melder van de klacht klager563986fa

3 weken geleden - Reactie hierop van landal gehad ze vinden dat ze adequaat hebben gehandeld en dat er geen verdere oplossing nodig is. Gaan nu verdere stappen ondernemen richting geschillencommissie, recron en de reisverzekering. Laten het hier niet bij zitten, totaal onveilig om in deze 2 huisjes te zitten

Reactie van de melder van de klacht klager563986fa

1 week geleden - Wat licht landal de mensen die een huisje huren op aelderholt op. Echt niet normaal, wat zij beweren.ze beweren dat ze adequaat handelen en dat ze geen volgens hen hebben opgelost dus echt niet. Geven zelfs geen reactie op aangetekende brief. Dure vakanties van hun klanten verzieken door de slechte staat van hun huisjes.

Reactie van de melder van de klacht klager563986fa

2 dagen geleden - Helaas nog steeds geen oplossing, volgens landall opgelost, dus niet. Helaas nog steeds geen reactie op mijn aangetekende brief. Echt schandalig hoe landal denkt om te kunnen gaan met hun klanten.

Reactie van de melder van de klacht klager563986fa

2 dagen geleden - Helaas nog steeds geen oplossing, volgens landall opgelost, dus niet. Helaas nog steeds geen reactie op mijn aangetekende brief. Echt schandalig hoe landal denkt om te kunnen gaan met hun klanten. Klacht is afgesloten maar niet opgelost.

Alle klachten die gemeld zijn door klager563986fa
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM