Klacht: Privilege BV schrijft 70 Euro af

Frank58 op 17 september 2013 over Privilege in de categorie Online Veiling

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Privilege has resolved this complaint
Klacht opgelost op 19 september 2013
Reactie van het bedrijf:

Email naar melder op 19 september 2013 met oplossing.

Bedrijf Privilege
Categorie Online Veiling
Status Opgelost
Datum 17 september 2013

Een man ontdekte een afschrijving van 70 euro door Privilege BV op het bankafschrift van zijn 87-jarige moeder, die geen herinnering heeft aan deze transactie en geen toestemming heeft gegeven. Hij heeft geen contactgegevens van het bedrijf om het probleem op te lossen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Op een afschrift van mijn moeder (87) zag ik dat een bedrag van 70 euro door Privilege BV is afgeschreven. Dat bedrag en dat bedrijf herkende ik niet. Mijn moeder kent het ook niet en heeft geen idee waar het mee te maken heeft. Ook zegt zij geen telefonische en/of schriftelijke toestemming te hebben gegeven.
Mijn moeder koopt zelfstandig niet veel meer en anders bespreekt zij dat met mij en mijn zus.
Bovendien heb ik geen gegevens van Privilege BV zodat ik contact kan opnemen om dit recht te zetten.

Gewenste Oplossing:

Aangezien mijn moeder niets heeft besteld/gekocht bij Privilege BV en dat ook niet wenst te doen zou ik het bedrag van 70 Euro teruggestort willen zien op haar rekening.
Verder zou ik willen dat, indien dat al gebeurd zou zijn, Privilege BV geen contact meer met mijn moeder zoekt om haar iets te verkopen/aan te bieden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Privilege over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Privilege in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Privilege een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Privilege

Heeft op 19 september 2013 om 13:19 geantwoord

Geboden Oplossing:

Email naar melder op 19 september 2013 met oplossing.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Privilege beoordeeld.

Frank58

Heeft op 22 september 2013 om 12:15 geantwoord

Ik heb op 19-09-2013 een antwoord van Privilege ontvangen. Eerder hadden ze mij gebeld maar ik was toen niet aanwezig. Per mail hebben ze mij om meer informatie gevraagd, die ik dezelfde avond heb gestuurd. Ik vind dat Privilege snel en vriendelijk heeft gereageerd.
Dat gebeurde ook met het melden bij Klacht.nl dat het probleem is opgelost, echter dat hebben ze niet eerst bij mij gechekt. Gelukkig doet klacht.nl dat wel, zie hier mijn reactie.
Ik ben absoluut niet tevreden met de gestelde oplossing.
Privilege stelt namelijk dat er al een abonnement loopt vanaf 2007. Dat kunnen ze echter niet onderbouwen want de bandopname van die tijd hebben ze niet meer. De oplossing die ze mij nu bieden is dat ik kan opzeggen per juli 2014. M.a.w. mijn moeder wordt blijkbaar al vanaf 2007 door die club opgelicht met een blaadje dat ze nog nooit heeft gezien (en ook niet wil zien) en het enige dat ze haar nu kunnen bieden is dat ze vanaf volgend jaar geen lid meer hoeft te zijn. Maar graag wel nog even dit "oplichtingsjaar" ook betalen....
Omdat Privilege zo snel was met het doorgeven dat mijn klacht is opgelost, heb ik eerst hier maar even mijn reactie geplaatst. Daarna ga ik reageren op hun “vriendelijke” mail met hun (dus niet mijn) oplossing.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM