Klacht: Mevr.F.P.Dastur

dastur op 23 september 2013 over Privilege in de categorie Online Veiling

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Privilege has resolved this complaint
Klacht opgelost op 26 september 2013
Reactie van het bedrijf:

Email naar melder op 26 september 2013 met oplossing.

Bedrijf Privilege
Categorie Online Veiling
Status Opgelost
Datum 23 september 2013

Een klant heeft een klacht ingediend over Privilege Club, omdat er zonder toestemming een bedrag van 70,00 euro via automatische incasso van haar rekening is afgeschreven. De klant beweert nooit lid te zijn geweest van de club en wijst op meerdere klachten van anderen over vergelijkbare onterechte incasso's.

Mijn Klacht:

Privilge Club heeft zojuist en bedrag van 70,00 via en automatisch incaso van mij rek. gehaald. Ik heb hun nooit een automatische incasso verstrekt en ook nooit lid geweest van deze club.
Ik zie dat er overigens regent van klachten over de ten onrechte innen van 70,00 euro bij andere mensen.

Hoe is dit mogelijk.?????

Gewenste Oplossing:

Ik wens dat zij zo spoedig mogelijk dit bedrag op mijn rek. terugstorten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Privilege over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb Privilege een herinnering gestuurd dat deze klacht nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Privilege in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Privilege een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Privilege

Heeft op 26 september 2013 om 13:53 geantwoord

Geboden Oplossing:

Email naar melder op 26 september 2013 met oplossing.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM