Klacht: gratis foto poster

magicpower op 09 augustus 2012 over Printthings in de categorie Internetshops - bedrukte produkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Printthings is working on this complaint
🔄 In behandeling
Status In behandeling
Datum 9 augustus 2012

Een klant heeft een bon voor een gratis foto poster van de Telegraaf, maar ondervindt problemen met het bereiken van de website van Printthings. Ondanks meerdere pogingen lukt het niet om toegang te krijgen tot de site.

Mijn Klacht:

Ik heb een bon van de telegraaf voor een gratis foto poster , maar ik kan niet op de website van printthings komen .
Heb het op verschillende manieren geprobeerd maar kom er niet op.

Beetje jammer

Gewenste Oplossing:

dat ik alsnog een foto poster kan laten maken . Dat ik op de site van printthings kan komen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Printthings in behandeling genomen

Bericht van Printthings

13 jaren geleden - Graag willen we dit probleem onderzoeken. Zou u ons een email kunnen sturen met daarin deze melding en de actiecode? Dit kan naar [email protected]. We zullen het probleem zo snel mogelijk onderzoeken. We streven er naar om de email binnen 48 uur te beantwoorden. Onlangs hebben we de beschikking gekregen over een nieuwe website en systeem. In tegenstelling tot eerder zijn we nu veel beter in staat om te emails te beantwoorden en telefoons aan te nemen. Mocht u verdere vragen hebben, dan kunt u contact opnemen met [email protected] of telefonisch op 023-2010999. We helpen u graag verder. Met vriendelijke groet, Klantenservice Print Things

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM